Łączymy również języki na:

Teddy Eddie SCHOOL 7-8 lat

Teddy Eddie SCHOOL 7-8 lat

Poziom SCHOOL w ramach kursu Teddy Eddie wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom dzieci, które rozpoczynają naukę w szkole podstawowej. Wiemy doskonale, że angielski dla 7 latka to wciąż mnóstwo zabawy, ale jednocześnie jest to początek budowania świadomości językowej i motywacji, która powinna procentować w kolejnych latach nauki. W tym celu nasz miś Teddy Eddie zamienia się w Superbohatera, tak aby angielski dla pierwszoklasisty kojarzył się z tym, że… językowo może wszystko, gdyż Teddy Eddie daje dzieciom super moce!

Teddy Eddie to metoda, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Metoda ta została nominowana do prestiżowej międzynarodowej nagrody The ELTons za innowację.

Znakomita ścieżka edukacyjna dla dzieci:

Ogólne informacje o kursie Teddy Eddie SCHOOL:

• poziomy: początkujący, kontynuujący
• wiek: 7-8 lat, 1 klasa
• zajęcia: 2 razy w tygodniu po 50 minut
• grupy: do 12 osób

Co zawiera pakiet edukacyjny
Teddy Eddie SCHOOL?

• podręcznik
• zeszyt ćwiczeń
• poradnik dla rodziców
• dostęp do nagrań z kursu
• dostęp do aplikacji Plac Zabaw online
• sekretną książeczkę
• teczkę

Aplikacja edukacyjna

Jeszcze większa synergia poprzez wykorzystanie platformy edukacyjnej.

Wejdź i zobacz że umiemy połączyć przyjemne z pożytecznym.

Ocena i certyfikacja:

• dyplom i upominek na zakończenie każdego kursu
• monitorowanie standardu kursu przez metodyka
• bieżące informacje dla rodziców: informacje w
dzienniku elektronicznym, lekcje pokazowe,
raporty o postępach

 

Co dalej po kursie
Teddy Eddie SCHOOL?

Po skończeniu kursu TE SCHOOL dziecko może kontynuować naukę w programie SAVVY Ed 1A.

Metoda Teddy Eddie powstała z czystej pasji do nauczania dzieci. Razem z Aleksandrą Komadąi Magdaleną Duchnik włożyłyśmy całe serce, aby nasza metoda była ambitna, lubiana, skuteczna i nowoczesna. I to się udało! Dzisiaj Teddy Eddie znany jest już w całej Polsce, a nawet poza jej granicami. Zapraszam Was do Wieży Babel – szkoły macierzystej Misia Eddiego!

Stella Bautista

Pozdrawiam i życzę samych sukcesów,
Stella Bautista
Dyrektor
SJO WIEŻA BABEL

Efekty nauczania

Podczas kursu Teddy Eddie SCHOOL dzieci zaczynają mówić całymi zdaniami, opowiadają historyjki i podejmują komunikację po angielsku. Opanowują mnóstwo słów, zdań i zwrotów, możliwe, że zaczynają ich używać spontanicznie w środowisku domowym, szkolnym, nie tylko podczas zajęć. Dzieci mocno pracują nad umiejętnością czytania.

Czego można się spodziewać po zajęciach Teddy Eddie SCHOOL?

Na naszych zajęciach dla dzieci szkolnych komunikacja w języku angielskim przeplatana jest odpowiednio dobranymi elementami czytania oraz zabawami i grami językowymi, co pozwala na osiąganie dużych postępów w nauce, w tym ułatwia naukę w szkole! Na każdych zajęciach obowiązującym dzieci językiem jest angielski, nasi lektorzy bardzo dbają aby zasada ta była przestrzegana. Dla dzieci w wieku 6-7 latka zadania i ćwiczenia są tylko uzupełnieniem całego gruntownie przemyślanego procesu.

Angielski dla dzieci: jak wzmacniać dziecko w domu

Zachęcamy z całego serca, aby nauka angielskiego nie sprowadzała się tylko do tego, co dzieje się na zajęciach. Efektywność nauki na zajęciach w ramach kursu School (jak i każdego innego)będzie o wiele większa, jeśli nauka – w formie zabawy – zostanie przemycona również przez rodziców w domu. Jak to zrobić? Czy jeśli rodzice nie mają doświadczenia z językiem obcym, to są w stanie coś pomóc? Oczywiście! Nasz Poradnik dla Rodzica, aplikacja Plac Zabaw oraz dostęp do nagrań z kursu (komponenty Pakietu Edukacyjnego) przeprowadzą rodziców przez proces wspierania dzieci w domu.


Na etapie pierwszej klasy szkoły podstawowej można spróbować jeszcze jednej metody – wystarczy dowiedzieć się, jaki był temat zajęć i do tego tematu nawiązywać podczas tradycyjnych domowych czynności. Na przykład, jeśli nasz pierwszak uczy się słownictwa związanego z jedzeniem, warto podczas wspólnej kolacji pytać: co to jest? co lubisz? czego nie lubisz? (oczywiście w języku angielskim). Te zabiegi połączą naukę teoretyczną z prawdziwym, życiowym użyciem angielskiego, co da dziecku prawdziwą motywację do dalszej nauki!