Łączymy również języki na:

Teddy Eddie STANDARD 4-5 lat

Teddy Eddie STANDARD 4-5 lat

Teddy Eddie STANDARD to kurs angielskiego dla 4 i 5 latków. Ambitne i niebanalne materiały jakie przygotowane są dla tego kursu odpowiadają oczekiwaniom współczesnych przedszkolaków! Podręczniki są wykorzystywane na zajęciach, jednak książka do angielskiego dla 5 latka jest jednym z elementów kursu i nie jest w nim najważniejsza. Dlaczego? W ramach kursu lektorzy stawiają na zabawy językowe, zabawę i ruch, podręcznik natomiast zawiera cały materiał kursu, aby Wam rodzicom ułatwić kontrolę nad przebiegiem kursu oraz efektami nauczania.

Teddy Eddie to metoda, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Metoda ta została nominowana do prestiżowej międzynarodowej nagrody The ELTons za innowację.

Znakomita ścieżka edukacyjna dla dzieci:

Ogólne informacje o kursie Teddy Eddie STANDARD:

• poziom: początkujący, kontynuujący
• wiek: 4-5 lat
• co roku obowiązuje inny podręcznik: używamy naprzemiennie księgi żółtej, czerwonej lub niebieskiej
• zajęcia: 2 razy w tygodniu po 40 minut
• grupy: do 12 osób

Co zawiera pakiet edukacyjny
Teddy Eddie STANDARD?

• podręcznik
• poradniki dla rodziców
• dostęp do nagrań z kursu
• dostęp do aplikacji Plac Zabaw online
• teczkę
• zestaw naklejek

Aplikacja edukacyjna

Jeszcze większa synergia poprzez wykorzystanie platformy edukacyjnej.

Wejdź i zobacz że umiemy połączyć przyjemne z pożytecznym.

Ocena i certyfikacja:

• monitorowanie standardu kursu przez opiekuna metody
• bieżące informacje dla rodziców na temat zrealizowanego materiału
• zajęcia otwarte dla rodziców
• raporty o postępach (dwa razy w roku)
• dyplom i upominek na zakończenie kursu

Co dalej po kursie
Teddy Eddie STANDARD?

Po skończeniu kursu TE STANDARD dziecko może kontynuować naukę w programie TE ABC.

Metoda Teddy Eddie powstała z czystej pasji do nauczania dzieci. Razem z Aleksandrą Komadąi Magdaleną Duchnik włożyłyśmy całe serce, aby nasza metoda była ambitna, lubiana, skuteczna i nowoczesna. I to się udało! Dzisiaj Teddy Eddie znany jest już w całej Polsce, a nawet poza jej granicami. Zapraszam Was do Wieży Babel – szkoły macierzystej Misia Eddiego!

Stella Bautista

Pozdrawiam i życzę samych sukcesów,
Stella Bautista
Dyrektor
SJO WIEŻA BABEL

Efekty nauczania

Na kursie Teddy Eddie STANDARD dziecko pozna kilkaset słów w kontekstach, dzięki którym będzie zaczynać prowadzić pierwsze rozmowy po angielsku. Będzie odgrywać sceny z poznanych opowiadań i historii, opowiadać poznane bajeczki, śpiewać piosenki oraz grać w gry wymagające użycia języka obcego.

Czego można się spodziewać po zajęciach Teddy Eddie STANDARD?

Jednym z naszych głównych celów w kursie dla 5 latka to przede wszystkim rozpalić w dziecku miłość do języka obcego, tak aby motywacja do nauki w kolejnych latach rosła! Dzieci w tym wieku mają już kontakt z językiem angielskim w przedszkolu, gdzie poznają pierwsze słowa. Naszym zadaniem jest wykorzystać olbrzymi potencjał dzieci maksymalnie, dlatego na zajęciach dla 4 i 5 latka idziem o wiele dalej. Pełne zanurzenie w języku (lekcje są prowadzone w minimum 90% po angielsku), duża ilość nagrań (piosenki, wierszyki, historie) oraz słownictwo, które ćwiczone jest zawsze w zdaniach – to jest nasza definicja języka angielskiego dla dzieci w wieku 4-5 lat.

Angielski dla dzieci: jak wzmacniać dziecko w domu

Nauka języków obcych, która w ramach kursu podczas zajęć odbywa się głównie poprzez zabawę, powinna być wzmacniana również w domu. Poznawanie angielskiego w szkole językowej to jedno, ale najlepsze co można dodatkowo robić z dzieckiem w domu, to zainteresowanie kursem językowym oraz poznanym przez dziecko materiałem. W ten sposób budujemy poczucie wartości i doceniamy wkładane przez dziecko zaangażowanie. Nie polecamy sprawdzania dziecka z listą słówek, czy też podsuwania mu słów czy zdań do tłumaczenia – takie metody zazwyczaj nie przynoszą pozytywnych efektów, a jedynie zniechęcenie i rozczarowanie.
A co jeszcze podniesie wartość nauki na kursie? Można wspólnie z naszym przedszkolakiem kartkować podręcznik, zadając proste pytania (najlepiej w języku obcym): Co to jest? Co się z tym robi? Jak bawiliście się w to na zajęciach? Taką „naukę” w domu polecamy, ponieważ nie jest dla dziecka stresująca, natomiast rodzicowi pokazuje, jak oczami dziecka wyglądają zajęcia . Zapraszamy na nasz angielski dla dzieci!