Łączymy również języki na:

Teddy Eddie START 2-3 lat

Teddy Eddie START 2-3 lat

Dla kogo jest kurs Teddy Eddie START?

Dla rodziców planujących rozwój językowy swojego maluszka już od najmłodszych lat, polecamy nasz kurs Teddy Eddie START. Jest to pieczołowicie zaplanowany język angielski dla dwulatka i trzylatka. Dzieci nie tylko poznają pierwsze słowa w języku obcym; misiowy angielski dla malucha to w dużej mierze zanurzenie w język obcy, tak aby jego nauka była dla dziecka jak najbardziej naturalna – na zajęciach prowadzimy z maluszkami różnorakie zabawy językowe.

Czego można się spodziewać po zajęciach Teddy Eddie START?

Chociaż zabawy po angielsku dla 2 i 3 latków to prawdziwe wyzwanie, nasi lektorzy, którzy są specjalnie do tego przeszkoleni, bez problemu są w stanie sprostać temu zadaniu. Proponowany przez nas angielski dla malucha to również pierwsze zetknięcie się z angielskimi zdaniami: w piosenkach, historyjkach i wierszykach. Nauka angielskiego dla dzieci w wieku 2 i 3 lat z misiem Teddy Eddie to przygoda, która rozpoczęta wcześnie zaprocentuje w przyszłości.

Angielski dla dzieci: jak wzmacniać dziecko w domu
Rodzice często zadają pytanie, ile pracy będą musieli poświęcić z dzieckiem w domu?. Nasze doświadczenie mówi, że każdy przejaw zainteresowania rodzica kursem języka angielskiego dziecka wpływa pozytywnie na efekty nauczania. Jeśli chodzi o „pracę” z dzieckiem w domu, to musimy wziąć pod uwagę specyficzne potrzeby dzieci w tym wieku. Jest to okres przedszkolny, mamy więc kilka dobrych lat, zanim dziecko pozna prawdziwą sformalizowaną naukę, dowie się co to są zadania domowe oraz zacznie otrzymywać oceny.

Angielski dla 3 latka w domu to przede wszystkim zabawa, którą my również zaplanowaliśmy! Stąd też w Pakiecie Edukacyjnym znajduje się Poradnik dla Rodziców, podręcznik, który poprowadzi mamę i tatę przez kurs maluszka, opisze i wyjaśni jak wypatrywać pierwszych postępów dziecka oraz je wzmacniać. Absolutnie najważniejsze w Pakiecie Edukacyjnym Teddy Eddie START są: dostęp do nagrań z kursu oraz dostęp do aplikacji Plac Zabaw, która oferuje proste ćwiczenia, również z nagraniami w języku obcym. Waszym jako rodziców najważniejszym zadaniem jest pilnować, aby dziecko regularnie korzystało z tych komponentów.