Łączymy również języki na:

Teddy Eddie START 2-3 lat

Teddy Eddie START 2-3 lat

Teddy Eddie START to pieczołowicie zaplanowany język angielski dla dwulatka i trzylatka. Dzieci nie tylko poznają pierwsze słowa w języku obcym; misiowy angielski dla malucha to w dużej mierze zanurzenie w język obcy, tak aby jego nauka była dla dziecka jak najbardziej naturalna – na zajęciach prowadzimy z maluszkami różnorakie zabawy językowe.

Teddy Eddie to metoda, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Metoda ta została nominowana do prestiżowej międzynarodowej nagrody The ELTons za innowację.

Znakomita ścieżka edukacyjna dla dzieci:

Ogólne informacje o kursie Teddy Eddie START:

 • poziom: początkujący
• wiek: 2-3 lata
• używamy naprzemiennie księgi zielonej
lub pomarańczowej
• zajęcia: 1 raz w tygodniu po 40 minut
• grupy: do 8 osób

Co zawiera pakiet edukacyjny
Teddy Eddie START?

• podręcznik
• poradniki dla rodziców
• dostęp do nagrań z kursu
• dostęp do aplikacji Plac Zabaw online
• teczkę
• zestaw naklejek

Aplikacja edukacyjna

Jeszcze większa synergia poprzez wykorzystanie platformy edukacyjnej.

Wejdź i zobacz że umiemy połączyć przyjemne z pożytecznym.

Ocena i certyfikacja:

• monitorowanie standardu kursu przez opiekuna metody
• bieżące informacje dla rodziców na temat zrealizowanego materiału
• zajęcia otwarte dla rodziców
• raporty o postępach (dwa razy w roku)
• dyplom i upominek na zakończenie kursu

Co dalej po kursie
Teddy Eddie START?

Po skończeniu kursu TE START dziecko może kontynuować naukę w programie TE Standard.

ZAPISZ SIĘ na bezpłatne zajęcia otwarte w naszej szkole

Metoda Teddy Eddie powstała z czystej pasji do nauczania dzieci. Razem z Aleksandrą Komadąi Magdaleną Duchnik włożyłyśmy całe serce, aby nasza metoda była ambitna, lubiana, skuteczna i nowoczesna. I to się udało! Dzisiaj Teddy Eddie znany jest już w całej Polsce, a nawet poza jej granicami. Zapraszam Was do Wieży Babel – szkoły macierzystej Misia Eddiego!

Stella Bautista

Pozdrawiam i życzę samych sukcesów,
Stella Bautista
Dyrektor
SJO WIEŻA BABEL

Efekty nauczania

Podczas kursu Teddy Eddie START naszym głównym celem jest zaszczepić w maluszku miłości do języka angielskiego. Dziecko uczy się podczas kursu reagować na angielskie polecenia i poznaje swoje pierwsze słowa, zdania, piosenki i opowiadania w języku obcym.

Czego można się spodziewać po zajęciach Teddy Eddie START?

Chociaż zabawy po angielsku dla 2 i 3 latków to prawdziwe wyzwanie, nasi lektorzy, którzy są specjalnie do tego przeszkoleni, bez problemu są w stanie sprostać temu zadaniu. Proponowany przez nas angielski dla malucha to również pierwsze zetknięcie się z angielskimi zdaniami: w piosenkach, historyjkach i wierszykach. Nauka angielskiego dla dzieci w wieku 2 i 3 lat z misiem Teddy Eddie to przygoda, która rozpoczęta wcześnie zaprocentuje w przyszłości.

Angielski dla dzieci: jak wzmacniać dziecko w domu

Rodzice często zadają pytanie, ile pracy będą musieli poświęcić z dzieckiem w domu? Nasze doświadczenie mówi, że każdy przejaw zainteresowania rodzica kursem języka angielskiego dziecka wpływa pozytywnie na efekty nauczania. Jeśli chodzi o „pracę” z dzieckiem w domu, to musimy wziąć pod uwagę specyficzne potrzeby dzieci w tym wieku. Jest to okres przedszkolny, mamy więc kilka dobrych lat, zanim dziecko pozna prawdziwą sformalizowaną naukę, dowie się co to są zadania domowe oraz zacznie otrzymywać oceny.


Angielski dla 3 latka w domu to przede wszystkim zabawa, którą my również zaplanowaliśmy! Stąd też w Pakiecie Edukacyjnym znajduje się Poradnik dla Rodziców, podręcznik, który poprowadzi mamę i tatę przez kurs maluszka, opisze i wyjaśni jak wypatrywać pierwszych postępów dziecka oraz je wzmacniać. Absolutnie najważniejsze w Pakiecie Edukacyjnym Teddy Eddie START są: dostęp do nagrań z kursu oraz dostęp do aplikacji Plac Zabaw, która oferuje proste ćwiczenia, również z nagraniami w języku obcym. Waszym jako rodziców najważniejszym zadaniem jest pilnować, aby dziecko regularnie korzystało z tych komponentów.