Łączymy również języki na:

Teddy Eddie START 2-3 lat

Teddy Eddie START 2-3 lat

Teddy Eddie START to pieczołowicie zaplanowany język angielski dla dwu i trzylatka. Dzieci nie tylko poznają pierwsze słowa w języku obcym, misiowy angielski dla malucha to w dużej mierze zanurzenie w język obcy, tak aby jego nauka była dla dziecka jak najbardziej naturalna – na zajęciach prowadzimy z maluszkami różnorakie zabawy językowe.

Teddy Eddie to metoda, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Metoda ta została nominowana do prestiżowej międzynarodowej nagrody The ELTons za innowację.

 

Znakomita ścieżka edukacyjna dla dzieci:

Ogólne informacje o kursie Teddy Eddie START:

• poziom: początkujący
• wiek: 2-3 lata
• używamy naprzemiennie księgi zielonej
lub pomarańczowej
• zajęcia: 1 raz w tygodniu po 40 minut
• grupy: do 8 osób

Co zawiera pakiet edukacyjny
Teddy Eddie START?

• podręcznik kursanta
• poradniki dla rodziców
• dostęp do nagrań z kursu
• dostęp do aplikacji Plac Zabaw online
• teczkę
• zestaw naklejek

Aplikacja edukacyjna

Jeszcze większa synergia poprzez wykorzystanie platformy edukacyjnej.

Wejdź i zobacz że umiemy połączyć przyjemne z pożytecznym.

O systemie motywacyjnym na Placu Zabaw Teddy Eddie zobaczysz więcej TUTAJ.

Ocena i certyfikacja:

• monitorowanie standardu kursu przez opiekuna metody
• bieżące informacje dla rodziców na temat zrealizowanego materiału
• zajęcia otwarte dla rodziców
• raporty o postępach (dwa razy w roku)
• dyplom i upominek na zakończenie kursu

Co dalej po kursie
Teddy Eddie START?

Po skończeniu kursu TE START dziecko może kontynuować naukę w programie TE STANDARD.

Jesteśmy pierwszą szkołą w Polsce która zaufała metodzie nauczania języka angielskiego dzieci Teddy Eddie i do dziś czerpiemy z tego kilkunastoletniego doświadczenia będąc dumnymi z tego, że dziś metoda ta gości w wielu placówkach w Polsce.

Prawdą też jest, że szczycimy się z faktu iż jesteśmy pionierami metody Teddy Eddie w Polsce, i szlakiem którym od chwili jej powstania w 2009 roku – którym wyruszyliśmy jak pierwsi – do dziś podążyło już ponad 35000 kursantów.

 

Pozdrawiam i życzę samych sukcesów,
Stella Bautista
Dyrektor
SJO WIEŻA BABEL

O spojrzeniu metodyka języka angielskiego na kwestię nauczania dzieci w wieku 2-3 lat opowiada Agnieszka Matonia z Edu Bears.

Zajęcia angielskiego w grupie START to pierwsze językowe zadania. Tu na filmie z wykorzystaniem interesujących pomocy.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Efekty nauczania

Podczas kursu Teddy Eddie START naszym głównym celem jest zaszczepić w maluszku miłości do języka angielskiego. Dziecko uczy się podczas kursu reagować na angielskie polecenia i poznaje swoje pierwsze słowa, zdania, piosenki i opowiadania w języku obcym.

Czego można się spodziewać po zajęciach Teddy Eddie START?

Chociaż zabawy po angielsku dla 2 i 3 latków to prawdziwe wyzwanie, nasi lektorzy, którzy są specjalnie do tego przeszkoleni, bez problemu są w stanie sprostać temu zadaniu. Proponowany przez nas angielski dla malucha to również pierwsze zetknięcie się z angielskimi zdaniami: w piosenkach, historyjkach i wierszykach. Nauka angielskiego dla dzieci w wieku 2 i 3 lat z misiem Teddy Eddie to przygoda, która rozpoczęta wcześnie zaprocentuje w przyszłości.

Angielski dla dzieci:
jak wzmacniać dziecko w domu

Rodzice często zadają pytanie, ile pracy będą musieli poświęcić z dzieckiem w domu? Nasze doświadczenie mówi, że każdy przejaw zainteresowania rodzica kursem języka angielskiego dziecka wpływa pozytywnie na efekty nauczania. Jeśli chodzi o „pracę” z dzieckiem w domu, to musimy wziąć pod uwagę specyficzne potrzeby dzieci w tym wieku. Jest to okres przedszkolny, mamy więc kilka dobrych lat, zanim dziecko pozna prawdziwą sformalizowaną naukę, dowie się co to są zadania domowe oraz zacznie otrzymywać oceny.

Angielski dla 3 latka w domu to przede wszystkim zabawa, którą my również zaplanowaliśmy! Stąd też w Pakiecie Edukacyjnym znajduje się Poradnik dla Rodziców, podręcznik, który poprowadzi mamę i tatę przez kurs maluszka, opisze i wyjaśni jak wypatrywać pierwszych postępów dziecka oraz je wzmacniać. Absolutnie najważniejsze w Pakiecie Edukacyjnym Teddy Eddie START są: dostęp do nagrań z kursu oraz dostęp do aplikacji Plac Zabaw, która oferuje proste ćwiczenia, również z nagraniami w języku obcym. Waszym jako rodziców najważniejszym zadaniem jest pilnować, aby dziecko regularnie korzystało z tych komponentów.

Oficjalna strona właściciela metody Teddy Eddie: www.edubears.pl

Dziękujemy za rejestrację w naszym newsleterze.

Teraz już nic Cię nie ominie :-)